M@T.e-MANIAK: bezpłatne, nowoczesne materiały dla nauczycieli

opublikowane: 24 lip 2013, 12:09 przez Lechosław Hojnacki   [ zaktualizowane 25 lip 2013, 09:19 ]

„Żyj twórczo. Zostań M@T.e-MANIAKIEM”, to projekt edukacyjny realizowany od 2010 roku przez Wyższą Szkołę Europejską im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie.
Realizatorzy projektu zapraszają nauczycieli. Piszą:

Głównym celem projektu jest zainicjowanie zmian w systemie edukacyjnym młodzieży uczącej się w gimnazjach i liceach. Projekt jest skierowany głównie do nauczycieli matematyki, podstaw przedsiębiorczości i informatyki.

Materiały powstałe w ramach realizacji projektu, m.in.: scenariusze lekcji, zadania, kursy DL, filmy oraz gry edukacyjne, opracowane zostały z myślą o rzetelnej i skutecznej motywacji oraz kontroli postępów uczniów w nauce, a także pomogą odpowiednio ukierunkować ich pracę. Ułatwią też orientację, na jaki materiał należy zwrócić szczególną uwagę. Wszystkie narzędzia i materiały dydaktyczne zostały przygotowane w sposób profesjonalny i sprawdzone przez nauczycieli praktyków w wielu polskich szkołach.

Do końca lipca 2013 roku prowadzone są konsultacje obsługi platformy internetowej Moodle: moodle.matemaniak.pl. Dostępne są także materiały dydaktyczne w formie drukowanej i elektronicznej (wysyłka możliwa do 31 sierpnia 2013 r.). Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi innowacyjnymi produktami - prosimy o kontakt mailowy: etrznadel@wse.krakow.pl lub w kwestiach informatycznych: jnowak@wse.krakow.pl. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Comments