NOWE Enauczanie.COM

Niekomercyjny portal o edukacji. Nowoczesne metody i najnowsze technologie w edukacji. Dla nowoczesnych nauczycieli, edukatorów i rodziców.

Teraz jest bardziej mobilny, bardziej przejrzysty i bardziej aktualny. Stary serwis jest dostępny pod adresem old.enauczanie.com i zawiera pozostałe do przeniesienia i zaktualizowania treści. Proces ten potrwa do 31.08.2018 r.

CO OSTATNIO TUTAJ PRZENIESIONO - ZAKTUALIZOWANO?

GDZIE SĄ POZOSTAŁE TREŚCI? CHWILOWO: old.enauczanie.com

JESTEŚMY NA FACEBOOKU: fb.com/enauczanie

Ten zegar odlicza czas do godziny 8:00 w poniedziałek 3 września, symbolicznej pory pierwszego dzwonka.
Dostępne narzędzia, tylko rzeczywiście nowoczesne. Smartfony, tablety, serwisy chmurowe, G-learning. Dział dostępny także pod skrótowym adresem:mobilne.enauczanie.com
Audio i film/wideo, Komunikacja tekstowa w Internecie. Niebawem serwisy społecznościowe, multimedia online, edukacja w chmurze.
Wybrane metody i techniki edukacyjne interesujące w kontekście podejścia konstruktywistycznego oraz środowiska bogatego w nowe technologie. Przykłady, porady, literatura do skutecznych i motywujących metod dla każdego.
Dla przedszkola i klas 1-3.
Języki Scratch i Python w edukacji.Niebawem także robotyka.
Jak dobrać tablicę interaktywną, projektor multimedialny?Jak tanio stworzyć nowoczesny system informacyjny zastępujący dawne tablice ogłoszeniowe?
O co zadbać, aby technologie nie niszczyły nam zdrowia?Jak zadbać o własne bezpieczeństwo w Sieci?Jak w zgodzie z prawem korzystać z Internetu i publikować?Skąd wziąć legalne grafiki, dźwięki, muzykę etc.?

JESZCZE NIE PRZENIESIONE treści są dostępne pod adresem: OLD.enauczanie.com

Licencje: treści autorskie niniejszego serwisu, za wyjątkiem materiałów oddzielnie oznaczonych, są objęte licencją Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe. Obrazy tła w nagłówkach stron, z wyjątkiem oddzielnie oznaczonych, są objęte licencją Public Domain (CC0)